Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Black Friday Fırsatları ve Kampanyaları

Korono virüs salgını sebebiyle artan online alışveriş, bu yıl Black Friday fırsatları için de etkisini göstereceğe benziyor. Alışveriş mağazalarında kalabalığa karışmadan, dükkan dükkan gezip yorulmadan en uygun fiyatı kolayca bulabileceğiniz bir alışveriş deneyimine hazır mısınız? Ülkemizde Efsane Cuma, Muhteşem Cuma gibi isimler ile de anılan Black Friday kampanyalarını dört gözle bekliyor, ihtiyaçlarınızı yılda bir kez bu indirimler aracılığıyla karşılıyorsanız bu sene Monofiyat.com’a da bakmanızı öneriyoruz.

Şaşırtıcı indirimleri ile her sene merakla beklenen Black Friday fırsatları bu yıl Monofiyat.com’da sizleri bekliyor. Büyük bir heyecanla hazırlandığımız Black Friday indirimlerinden ihtiyacınız olan tüm ürünleri güvenle sipariş verebilirsiniz. Sürpriz indirimlere geçmeden önce Black Friday nasıl ortaya çıktı, gelin birlikte bakalım. 

Black Friday Nedir?

Black Friday indirimleri

Türkçesi ‘Kara Cuma’ olarak çevrilen “Black Friday”, ABD başta olmak üzere tüm dünyada her sene Kasım ayının son haftası kutlanıyor. Şükran Günü’nden sonraki ilk Cuma’ya denk gelen bugün, insanların toplu alışveriş yapma çılgınlığıyla biliniyor. Bu adı almasının sebebi; Noel öncesi alışveriş sezonunun başlaması ve marketlerin geç saatlere kadar açık kalması. Bu da çalışanların daha yoğun bir tempoda çalışmasına ve alışveriş çılgınlığının normal hayatı trafik, kalabalık, hengame gibi etkilerle sonuçlanmasına yol açtığı için yıllar içinde bugün Black Friday olarak adlandırılıyor.

Black Friday Ne Zaman Başlıyor?

2020 Black Friday bu yıl 27 Kasım Cuma gününe denk geliyor. İndirim çılgınlığına sayılı günlerin kaldığı bu süreçte ne yapabilirsiniz? Yüzde 20’den başlayacak çılgın indirim fırsatları ve yüzünüzü güldürecek fiyatlarla ilk karşılaşan olmak için beğendiğiniz ürünleri favorilerinize eklemeye şimdiden başlayabilirsiniz.

Kazandıran Mono Cuma Fırsatlarını Kaçırmayın!

Her sene alacağın ürünler sen fırsatı yakalayamadan bitiyor mu? Hüsranla sonuçlanan alışveriş deneyimlerini unut! Her Black Friday sepetini dolduramadan kaçan fırsatları bu yıl monofiyat.com’la yakalayabilirsin! Nasıl mı?

  • Kazandıran Mono Cuma fırsatlarını kaçırmamak ve her indirimden anında haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutma. (Özellikle de Instagram hesabımızı.)
  • Monofiyat uygulamasını indirmediysen hemen şimdi indir ve bildirim ayarlarını açmayı unutma!
  • Ürünlerimizi inceleyip alışveriş listeni şimdiden hazırla.
  • Kasım ayının başında beklediğin ürünler için belli bir bütçeyi mutlaka önceden kenara ayırmayı ihmal etme.
  • E-posta listemizde kayıtlı değilsen hemen üye ol, indirimlerden kolayca haberdar ol!

Kazandıran Mono Cuma Günleri Sizi İndirim Şölenine Davet Ediyor!

Günlük hayatta ihtiyaçlar hiç bitmiyor. Telefon aksesuarları, bilgisayar ürünleri, hobiler, müzik aksesuarları, kişisel bakım, gaming ekipmanları derken her yerden ayrı bir indirim kovalıyoruz. Bu sene indirim fırsatlarını farklı farklı yerlerde arama diye monofiyat tüm kategorilerde geçerli yüzde 50’ye varan indirimlerle yüzleri güldürmeye geliyor.  Mono Cuma Günleri tek tıkla kolay alışveriş, kargo bedava avantajı, güvenli ödeme ve kolay iade imkanları ile bu yıl Black Friday’den eli boş dönmeden alışveriş keyfini yaşamak isteyenleri bekliyor!

Yorumları GörüntüleYorumlar Kapat

Yorum Yap