Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bu Mug Kupa Bir Başka Sayın Seyirciler!

Taşınabilir ve kendinden karıştırma özellikli yeni kupa mug bardak ile sizlerleyiz. Kahve severler, çorbasını karıştırmaktan sıkılanlar ve şekeri hala bırakmamış olanlar artık çay kaşığı kullanmadan içeceklerinizi kolayca karıştırabileceksiniz. Nasıl mı? MF Product Mug Kupa sayesinde tabii ki.

Kendi kendine karıştırma özelliği ile diğer mug kupa bardak modellerinden ayrılan ürünümüz, kapaklı tasarımıyla içeceklerinizin sıcak kalması için de ideal bir üründür. İsterseniz gelin ürünümüzü daha yakından tanıyalım!

En Az Göründüğü Kadar Dikkat Çekici

Outdoor kullanımına uygun tasarımı ile bu ürün kamp termosları için de güzel bir seçenek olabilir. Isı koruma özellikli materyali, içeceklerinizi uzun süre sıcak tutar. Kamp tatillerinizin vazgeçilmez ürünü olacak bu kapaklı mug’ı birçok içecek ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kulplu yapısı, paslanmaz metal oluşu ve en önemlisi içeceklerinizi kendinden karıştırma özelliğiyle bu mug, size oldukça kolaylık sağlar.

Kahve Severlerin Yeni Gözdesi Olmaya Aday!

mug kupa
MF 0523 Mikser Kupa Bardak

Kahve bir keyif, ayrı bir tutku. Bunu en iyi kahve severler bilir. Özenle seçilen kahve bardakları da bunun en iyi kanıtı değil midir? Kahve saatlerinin en iyi eşlikçileri olan kahve mug’larına bir yenisini eklemeye hazırsanız sizi self stirring kupa mug ile tanıştırmak istiyoruz.

400 ml sıvı kapasitesi, vakumlu kapağı ve modern tasarımı ile Self stirring mug kolay bir kullanıma sahiptir. Ürünün hemen altında pil haznesi bulunmaktadır. Bu pil haznesine iki adet AAA pil yerleştirerek ürünün kendinden karıştırma özelliğinden faydalanabilirsiniz. Kulpunda yer alan düğmeye basarak toz içeceklerinizi yorulmadan eşit şekilde karıştırabilirsiniz. Yalnız yıkama esnasında pil haznesine su kaçmaması için kapağının sıkıca kapanmış olduğundan emin olmanızı öneriyoruz.

Tam Benlik Bu Ürün Diyenler Buraya Mug’sın!

Evde, işyerinde, dışarda, piknikte veya kampta kullanacağın bu ürün, sessiz bir çalışma performansı gösterir. İçeceğinizi sıcak tutan ve hazırlama kısmını sizi yormadan halleden mikser kupa bardağımız keyif yapmayı sevenlerin yeni favorisi olacak! Seyahatleriniz için ideal olan bu ürünü ister kendinize ister kahve sever sevdiğinize alın. Özel tasarım mikser kupa bardak mug ile kahve saatlerinin keyfini doyasıya çıkarın.

Yorumları GörüntüleYorumlar Kapat

1 Yorum

  • by delidana
    Posted 26 Aralık 2020 14:25 0Likes

    videodaki ablanın ismi ne nolur söyleyin

Yorum Yap