Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Drone’a Yeni Başlayacaklara Tavsiyeler

Drone başlangıç tavsiyesi ve drone kullanımına dair detaylı bilgiler mi arıyorsun? Hobilerine yeni bir heyecan katacak drone modelleri, monofiyat’ta yeni başlayacaklara göz kırpıyor. Drone başlangıç tavsiyesi için birden fazla model, gökyüzünde eğlenmek isteyenlere kolay bir kullanım sunuyor.

Gökyüzünden kuşbakışı görüntüler yakalamak, manzaranın her anlamda tadını çıkarmak ve uçuş keyfini deneyimlemek için Drone kullanımı çıktığı günden bu yana oldukça popüler. Model olarak çok fazla marka ve çeşitliliğe sahip olan drone türleri arasından kullanma amacına uygun modeli seçerek, kendine yepyeni bir hobi yaratabilirsin. Tabii başlamadan önce küçük bir ön araştırma yapmaya ve başlangıç seviyesinde nelere dikkat edilmeli gibi püf noktalara göz atmanda fayda var.

Drone Kullanırken Dikkat Edilecekler

Eğlenceyi göklere çıkarmaya hazır mısın?

Eğlence dolu aktiviteleri drone çekimi ile ikiye katlamak ve hafta sonları farklı zaman geçirmek isteyenler için başlangıç seviyesi drone’lar en iyi tercih olacaktır. Peki, drone kullanırken nelere dikkat etmeli, bu ürünlerde hangi özellikler bulunmalı tek seferde öğrenmek istiyor musun? O halde okumaya devam et!

 • Drone kullanmak belli bir alışma seviyesine gelene kadar bazı noktalara dikkat etmeyi gerektiriyor.
 • Bunlar arasında en önemlisi, kumanda ve drone arasındaki mesafenin ürün kullanma kılavuzunda belirtildiği şekilde uygulanıyor olması diyebiliriz. Buna dikkat edilmediğinde drone kontrolü sizden çıkıyor ve drone’unuz özgürlüğünü elde ediyor. Bu yüzden kılavuzda belirtilen mesafe maksimum 80 m ise drone’u 80 m üzerinde kullanmamaya dikkat etmek gerekiyor.
 • Bazı alanlar ve bölgeler Drone uçurmak için yasal izin gerektirebiliyor. Herhangi bir sıkıntı yaşamamak için uçuracağınız alanın bu iş uygun olmasına mutlaka bakmalısınız. Özellikle havaalanı ve askeri bölgelere yakın bir yerde uçuş yapacaksanız iki kere düşünerek drone’unuzu uçurmalısınız.
 • Drone’u uçurmaya başlamadan önce pillerin tam olarak şarj edilmiş olmasına dikkat etmelisiniz.
 • Son olarak rüzgarlı ve yağışlı havalarda özellikle başlangıç seviyesi drone’ları uçurmamalısınız.

MF Product Drone’ların Özellikleri

drone özellikleri ve tavsiyeleri
Yeni Başlayacaklar İçin MF Product Atlas Drone Çeşitleri

Hobi amaçlı kullanımlar ve yeni başlayanlara uygun olan MF Product Smart Drone’lar, kolay uçuş için gerekli tüm özelliklere sahip.

 •  Kameralı drone modellerimiz 480p’den başlayarak 1080p’ye kadar çıkan bir kamera çözünürlüğü sunmaktadır.
 •  Uçuş süresi 6-12 dakika arasında değişebilmektedir.
 •  Drone kontrolü hem kumanda hem de mobil cihaz ile yapılabilmektedir.
 •  Katlanabilir modeller arayanlar için kanatları katlanan drone modellerimiz bulunmaktadır.
 •  Kameralı drone modellerimizin video çekimleri sessizdir.
 •  Havada sabitleme ve takla atma gibi özellikler uçuş keyfini artırmaktadır.
 •  Cihazlar, Bluetooth ve Wi-Fi gibi kablosuz teknolojiler ile kontrol edilmektedir.
 •  Her ürün için belirlenen maksimum bir uçuş yüksekliği bulunmaktadır. Buna uçuş esnasında mutlaka dikkat edilmelidir.
Drone Seçimini Kolaylaştır!
drone seçimi
MF 0226 Kırmızı Drone

Bu alanda yeniysen tüm başlangıç seviyesi modellere kolayca ulaşabileceğin bir adres biliyoruz. Hobi, spor, Outdoor kategorimiz üzerinden tüm drone çeşitlerine rahatlıkla ulaşabilirsin. Aradığın tüm özellikleri detaylı bir şekilde inceleyeceğin ürün sayfamızdan, en uygun fiyatlı drone modeline 2 yıl garanti avantajlarıyla sahip olabilirsin. Yeni başlayacaklar için Drone seçimini kolaylaştıracak modeller monofiyat’la bir tık uzağında!

Yorumları GörüntüleYorumlar Kapat

Yorum Yap