Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Evde Mini Drone Keyfi

Evde ailece yapabileceğiniz eğlenceli bir aktivite arıyorsanız mini drone ile uçuş yapmak keyif alacağınız yeni hobiniz olabilir. Açık alanlarda geçirdiğimiz zaman pandemi ve havaların soğuması ile birlikte giderek kısıtlanıyor. Okullara da geçici bir süre evden devam eden çocuklar yeterince sosyalleşemediği için farklı uğraş ve hobiler arıyor.

Mini drone bu anlamda çocukların imdadına yetişen en iyi oyuncaklar arasında diyebiliriz. Son zamanların en dikkat çeken ve keyifli ürünlerinden olan kumandalı mini drone’lar, zamanı hem daha eğlenceli kılıyor hem de geleceğin teknolojisi olan drone’lara evde küçük antrenmanlarla ısınmanızı sağlıyor.

Ev Tipi Drone Nedir?

ev tipi drone

Aslında teknik olarak böyle bir drone türü yok. Fakat insansız hava aracı olan drone’lar, küçük ve mini modelleri ile evde kullanıma da uygun olduğu için ‘ev tipi drone’ terimi olarak yaygın bir kullanıma sahip.

Drone kullanmaya yeni başlayacaksanız ev tipi mini drone’lar başlangıç seviyesi için önerilen modeller arasında bulunuyor. Kontrol hakimiyetini kazanana kadar bu modeller, evde alıştırma yapmak isteyenler için de oldukça uygun. Çocuklar için drone son yıllarda popüler bir hediye alternatifi olarak da karşımıza çıkıyor. Çocuğunuza başlangıç hediyesi olarak kullanımı da kolay olan bu mini drone modellerini tercih edebilirsiniz. Uzaktan kumandalı arabalar yerine geçen bu yeni cihazlar, evde veya parkta uçuş yaparken kamerası sayesinde güzel görüntüler yakalamanıza da olanak tanıyacaktır.

Çocuklar İçin Taklacı Mini Drone ile Saatlerce Süren Eğlence Keyfine Hazır Olun

taklacı mini drone

STEM eğitimleriyle robotik ve kodlama dünyası ile tanışan çocuklar yeni buluşlara önceki nesillerle kıyaslandığında daha açık ve meraklı. Drone dünyası da bu anlamda çocukların ilgi alanına çoktan girmiş durumda. El ve göz koordinasyonunun gelişimini destekleyen drone’lar, farklı model ve özellikleriyle aynı zamanda eğitici bir hobi de diyebiliriz.

Bilekten kumandalı, bavul tasarım orijinal kutulu, kameralı, 360 derece takla atma, havada sabitlenebilme ve katlanabilir olma özellikleriyle yeni drone modellerimiz çocukların drone dünyası ile tanışması için iyi bir fırsat sunuyor! Evde drone uçuşu yapmak ve çocuğunuz ile keyifli vakit geçirmek için güzel bir alternatif sunan mini drone’lar keşfetmeniz için monofiyat’ta sizi bekliyor. Sadece çocuklar için değil başlangıç seviyesi kullanıcılar için de iyi bir seçenek olan mini drone’lar uçuş keyfini en kolay şekilde yaşamak isteyenlere hitap ediyor.

Çocuklar ile Evde Drone Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler:

  • Kullanım kılavuzlarında genellikle 14 yaş ve üzerine uygun olarak gösterilen Drone’lar, daha küçük yaş gruplarıyla kullanılacaksa mutlaka ebeveyn gözetiminde olmalıdır.
  • İlk kullanım için uçurması kolay cihazlar tercih edilmelidir.
  • Düşme ve çarpmalara karşı dayanıklı olan modellerin seçimine dikkat edilmelidir.

MF Product Mini Drone’ların Özellikleri

  • Ortalama uçuş süresi 7 dakikadır.
  • Kameralı mini drone’ların görüntü ve çekim kalitesi 1280x720p’dir.
  • Mini drone’ların paket içeriği; 4 adet pervane koruması, 4 adet yedek pervane, 1 micro USB şarj kablosu şeklindedir.
  • Uçuş mesafesi en fazla 25 m’dir.
  • 50 gr ağırlığı ile avuç içine sığan bu modeller drone teknolojisi ile tanışmak isteyenler için idealdir.
  • Basit bir dokunuşla kalkış, iniş ve kumanda yönünde geri dönüş mümkündür.
Yorumları GörüntüleYorumlar Kapat

Yorum Yap