Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Home Office Çalışanlar İçin Ürün Önerileri

Home office çalışanlar, sık duyduğumuz kavramlardan biri haline geldi. Yeni normal ile birlikte home office çalışanların sayısı, her geçen gün artmaya devam ediyor. Home office çalışma sistemi, yeni bir kavram olmasa da pandemi ile birçok insanın deneyimlediği bir iş biçimi oldu diyebiliriz. Evden çalışmanın giderek yaygınlaştığı bu süreçte çalışma performansınızı artıracak ürün önerilerimizle karşınızdayız.

Daha önceleri işten sadece dinlenme ve barınma ihtiyacını karşılamak için döndüğümüz evimiz, artık aynı zamanda çalışma yerimiz. Dolayısı ile çalışma saatlerini daha konforlu ve verimli kılacak küçük dokunuşlar, evden çalışma deneyimini olumlu yönde etkileyecektir.

Evden Çalışmayı Daha Verimli Bir Hale Getirmek Mümkün!

evden çalışma sistemi

Evde ofis ortamı yaratırken evin en güzel köşesini seçtiniz. Çalışma masanıza yerleştiniz ve çalışmaya başladınız. Sadece bilgisayarınızı alarak çalışmaya başlamak bir süre sonra sizi tatmin etmeyecektir. Günün büyük bir kısmını hem evde hem de çalışarak geçirmek performansınızı da düşürecektir. Çalışmanızı daha keyifli kılacak ürünler ile daha verimli bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz. Böylece üretkenliğinizi de artırabilirsiniz.

Kulak Üstü Kulaklıklar ile İşe Daha İyi Odaklan

Çalışma verimini artıran ürünlerin başında gelen kulak üstü kulaklıklar, evden çalışanlar için oldukça kritik bir öneme sahip. Çünkü çalışırken evde dikkatinizi dağıtacak birçok ses söz konusu. Bu kimi zaman TV sesi, kimi zaman çalışan bir makinanın sesi veya ev kalabalık ise diğer aile üyelerinin iletişimi olabiliyor. Sizi bölmek için yeteri miktar uyarıcının bir arada olduğu ev ortamındaki gürültülerden kulak üstü kulaklıklar sayesinde uzaklaşmak mümkün.

Sizi gürültülü ortamlardan kopararak sadece işe odaklanmanızı sağlayan kulaklıklarla çalışma motivasyonunuzu da artırabilirsiniz. Özellikle ANC özelliği olan kulaklıklar ile gürültü seviyesini istediğiniz şekilde ayarlayarak kendinizi istenmeyen seslerden uzak tutabilirsiniz. Gürültülü bir çalışma ortamınız varsa müziğe daha iyi odaklanacağınız, müzik dinlemediğiniz zamanlarda da ANC özelliği sayesinde dış sesleri engelleyeceğiniz bir kulaklık seçerek, çalışma rutininizi iyileştirebilirsiniz.

Çalışırken Arka Fonda En Sevdiğin Şarkılar Sana Eşlik Etsin

home office bluetooth hoparlör
MF 0189 Radyolu Hoparlör

Evin her yerinden müziği duymak ve güzel müzikler eşliğinde çalışmak için Bluetooth hoparlörler adeta biçilmiş kaftan. Masanızda nostaljik bir görüntü oluşturacak radyolu hoparlörümüze ister telefonunuzdan ister Notebook’unuzdan bağlanın, sevdiğiniz şarkıları dilediğinizce dinleyin. Evin birçok alanında kullanabileceğiniz bu ürün, radyo özelliğiyle de herhangi bir bağlantıya gerek duymadan kullanım avantajı sağlar.

Toplantı ve Görüşmelerini Tripod Selfie Çubuğu ile Daha Rahat Geçir

Home office kültürü ile yaygınlaşan online toplantılar, görüntülü görüşmeleri de bir rutinimiz haline getirdi. Gün içinde birçok kez yaptığımız bu görüşmeler, telefonu bir şekilde sabitleme ihtiyacını doğuruyor. Her seferinde bu sorunu çözmek zorunda kalmadan görüşmelerinizi profesyonel bir şekilde yapmanızı sağlayacak bir önerimiz olacak. Tripod özellikli Selfie çubuğumuz sayesinde görüntülü görüşme programlarına daha kolay bir şekilde girebilirsiniz. Telefonunuzu sabitleyerek selfie çubuğunun boyunu masanızda istediğiniz uzunluğa göre ayarlayabilirsiniz. Üstelik kumandalı olan ürün ile kablosuz bağlantı kolaylığını yaşayabilirsiniz. Video ve fotoğraf çekimleri içinde kullanacağınız bu ürün birçok alanda işlerinizi daha kolay bir şekilde yapmanıza yardımcı olacak.

Yer Kaplamayan Slim Klavye ile İşlerin Daha Kolay
mini bluetooth klavye
MF 0263 Bluetooth Klavye

Çalışma masanız küçük ise veya zaman zaman mobil çalışıyorsanız slim mini klavyeler ince profili ile size konforlu bir kullanım sunar. Modern tasarım ve kablosuz kullanım kolaylığı her ortama uyumlu yapısı ile rahattır. Daha çok masaüstü bilgisayarlar ile kullanılmasına alışık olduğumuz klavyeler, laptoplar ile de tercih edilmekte. Dizüstü bilgisayarınızı yükseltici veya soğutucu ile sabit bir şekilde kullanıyorsanız kablosuz slim klavyeler size kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

Home office çalışanlar için bizim ürün önerilerimiz bu kadar. Ama tabii ki ihtiyaçlar bitmez. Çalışma ihtiyaçlarınız için bol çeşit uygun fiyat sunan monofiyat.com’u her zaman ziyaret edebilirsiniz. Evden çalışma ihtiyaçları için de yanınızdayız!

 

 

Yorumları GörüntüleYorumlar Kapat

Yorum Yap