Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

İlk Defa Kamp Yapacaklar İçin Öneriler

İlk kamp heyecanın hüsranla sonuçlanmasın! Kampta seni kötü sürprizlerden koruyacak ve anılarına keyif katacak ürün önerilerimizle karşınızdayız! 

Günlerdir hayalini kurduğun tatil yaklaşıyor. Hazırlıklar yapıldı. Listeni son kez kontrol etmeden önce listende aşağıdaki ürünlerinde olduğundan emin ol! Akşamları yıldızları izlemek, güneşin batışına şahit olmak ve en güzeli kuş sesleri eşliğinde uyanmak! Doğanın her haline tanık olacağın bu deneyimde seni neler bekliyor bilmiyorsun. Tatilinin hem keyfini sürmek hem de gerekli önlemleri almanı sağlayacak önerilerimize kulak vermeye hazırsan, başlıyoruz!

Kampa Gitmeden Önce Bunları Mutlaka Çantana Ekle!

Yemyeşil ağaçların içinde uyanmak çok güzel fakat bunu daha da unutulmaz kılmak için birkaç püf noktasını atlamamakta fayda var. Çadır, tulum vb. ihtiyaçları kamp tatilin için yeterince araştırıp hazırladığını varsayıyoruz. Biz sana hem keyfini katlayacak hem de çantanda çok fazla yer kaplamayacak birkaç hayat kurtaran üründen bahsetmek istiyoruz.

Müziksiz Duramayanlara
kamp önerileri
0149 Outdoor Hoparlör

Kamp ortamlarının olmazsa olmazı ateş başında müzik dinletisi! Doğada kuş seslerini ve kendi iç sesini dinlemek güzel elbette. Ama arka fonda keyifli bir şeyler de çalmasın mı? Akşamları eğer ateş başında gitar çalacak bir arkadaşınız yoksa taşınabilir Bluetooth hoparlörler müzik ihtiyacını en iyi şekilde karşılayacaktır. Bizim tavsiyemiz suya ve toza dayanıklı seni en zor koşullarda bile müziksiz bırakmayacak MF Product Acoustic 0149 Kablosuz Bluetooth Hoparlör Yeşil! Taşıma askısı ile konforlu bir kullanım sunan ürün, minimal boyutu ile de çok fazla yer kaplamaz, sana yük olmaz! Çok fazla yer kaplamayan bu taşınabilir Bluetooth hoparlörü çantanda mutlaka bulundurmayı unutma.

Doğada Şarjsız Kalma!

powerbank tavsiye, kamp ekipmanı

Sen keyfini sürerken sana ulaşmak isteyenler merakta kalmasın. Doğada şarj ihtiyacını sorunsuz bir şekilde taşınabilir şarj cihazları ile karşılayabilirsin. Her an ulaşılabilir olmak için mutlaka powerbank’ini de yanına almayı unutma. Ufak boyutları ile kolay taşınabilir 20000 mAh MF Product Powerbank şarj ihtiyacını hızlı ve sorunsuz karşılar. Bu ürünün avantajı çift USB çıkışına sahip olması yani aynı anda birden fazla telefonu şarj edebilir olması. Hem sana hem yol arkadaşına yetecek güç, bu powerbank ile doğada da seninle!

En Heyecanlı Anları Tekrar Tekrar Yaşa!
aksiyon kamera, outdoor kamera
0272 4K HD Aksiyon Kamera

Doğanın her hali hayranlık uyandırıyor. Bu anları kaydetmek ve sonrasında tekrar tekrar bakmak için aksiyon kamerası iyi bir seçim olabilir. Ayrıca kampa gittiğinizde trekking, kaya tırmanışı, kano vb. etkinlikler de planınıza dahil ise aksiyon kamerasını da mutlaka kamp çantanıza atmayı ihmal etmeyin. En hareketli ve eğlenceli anlarınızı kaydedin sonrasında keyifle izleyin. Bunun için 4K HD video kalitesine sahip, su ve toza dayanıklı kasası ile dikkat çeken MF Product Fit N Joy 0272 Aksiyon Kamera Siyah’ı tercih edebilirsin.

Su Geçirmez Telefon Kılıfları ile Her Koşula Hazırlıklı Ol!
su geçirmez kılıf
0243 Su Geçirmez Kılıf

Neyle karşılaşacağının belli olmadığı ve her an başına gelebilecek kötü sürprizlere karşı hazırlıklı olman için telefonunu koruman önemli. Suya dayanıklı telefon kılıfları doğada en fazla ihtiyacın olan şeylerden biri olabilir. MF Product su geçirmez telefon kılıfları telefonunu hem darbelere hem de suya karşı korur. Telefonunu güvende tutmak için mutlaka su geçirmez kılıfını da yanına almayı unutma!

Yorumları GörüntüleYorumlar Kapat

Yorum Yap