Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kendinizi Hiç Kuşbakışı Gördünüz mü?

GPS’li drone ile çevrenizi yeniden keşfetmeye hazır mısınız? “Nasıl yani?” dediğinizi duyar gibiyiz. Hobi tutkunlarının yeni gözdesi Drone modelleri ile yaşadığınız yere farklı bir gözle bakabilirsiniz.

Bir hobi olmanın ötesinde kuşbakışı fotoğraf çekimleri için muhteşem bir araç olan Drone’lar, havadan çekim kolaylığını en iyi şekilde yaşatıyor. Yerleşik kamerası ile fotoğraf çekimlerinize yeni perspektifler katacak GPS’li Drone modelimiz ile gökyüzünden harika kareler yakalamak artık çok kolay. Her zaman geçtiğiniz yolları bir de kuşbakışı gözlemlemek için gelin bu yeni drone’umuzu daha yakından tanıyalım.

Kolay Kullanım Sunan Özellikleriyle Maksimum Eğlence Hep Sizinle!

gps'li drone kullanımı

Drone kullanımı kulağa ilk etapta çok teknik bir şey gibi geliyor. Bu da sizi çekimser kılarak eğlenceli bir aktiviteden mahrum bırakıyor olabilir. Oysa onu en iyi ve rahat şekilde kullanabilmeniz için birden fazla seçeneği size sunan drone modellerimiz, giriş seviyesi drone arayanlara güzel bir çeşitlilik sağlamakta.

Yeni başlayacaklar için uygun bir ürün olan MF Product Atlas 0502 GPS’li Smart Drone 1080p Siyah dikkat çeken özellikleriyle sizi yeni bir hobi ile yakınlaştırmak istiyor. Drone kullanımının ne kadar basit olduğunu kanıtlayan özelliklerine isterseniz bir de madde madde birlikte bakalım.

  • Bu drone akıllı telefon ile uygulama üzerinden rahatlıkla kontrol edilebilir.
  • GPS özelliği sayesinde kalktığı konumu belleğine kaydeder. Tek tuş ile kolayca geri döner.
  • Kumanda komutları ile de kolayca yönetilebilir.
  • Follow me “beni takip et” modu ile siz nereye giderseniz sizi takip eder.

Drone Hemen Eve Dön!

gps'li drone ile hemen eve dön

Başlangıç noktasına otomatik dönüş özelliği ile drone’u kolayca kontrol edebilirsiniz. Bir nevi hemen eve dön tuşu olan bu tuş size konforlu bir kullanım sağlayacaktır. Drone evin yolunu GPS özelliği sayesinde kolayca bulacak, bu da kontrol edilebilirliği daha rahat kılacaktır.

Daha Fazla Uçuş Keyfi İçin 14 Dakikalık Uçuş Süresi

gps'li drone ile uçuş keyfi

1300 mAh batarya kapasitesiyle havada 14 dakikalık bir uçuş keyfi, bu drone ile sizi bekliyor. Uzun süreli uçuş keyfi arayanlar için ideal bir ürün olan MF Product Atlas 0502 GPS’li Smart Drone 1080p, küçük gövdesi ve katlanır tasarımı ile kolay taşınabilir. Kanatların bulunduğu kısımlarda yer alan koruyucularda güvenli kullanım sunar. Uçuş eğlencesinin tadını sonuna kadar çıkarmanız için oldukça kullanışlıdır.

Havadan Harika Çekimlere Başlayın!

 drone ile fotoğraf çekmek

İster tek başınıza keşfe çıkın ister arkadaş ortamınızdaki neşeli anları ölümsüzleştirin. 1080p HD görüntü ile havadan harika çekimlere imza atın. Fotoğraf ve video kayıtları için Drone’unuz ile benzersiz uçuşlar yapmanın keyfini çıkarın.

Kuş bakışı perspektiften olağanüstü fotoğraflar yakalamak için muhteşem fırsatlar burada! Sen neredesin?

Drone’ların Durdurulamaz Yükselişine Katılmaya Var mısın?

drone uçurmak

Gözünü yükseklere dikmek için işte sana fırsat!

GPS’li Drone ile uçmaya başla, belirlediğin rotada gezmenin keyfini yaşa! Yeni dünyanın trendlerinden geri kalmamak için bu insansız hava araçlarını deneyimlemeye istekliysen hemen sen de bir drone siparişi ver! Eğlenceyi gökyüzüne çıkar. 🙂

Son olarak ilk drone’unu monofiyat fırsatları ile alabilir, 2 yıl garanti avantajının ayrıcalıklarından yararlanabilirsin. Ayrıca Drone’a yeni başlayacaklar için yazdığımız drone kullanırken dikkat edilecekler yazımıza da mutlaka göz atmayı unutma!

Yorumları GörüntüleYorumlar Kapat

Yorum Yap