Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

MF Product Akıllı Tartılar ile Formun Emin Ellerde!

Akıllı teknolojiler artık tartı modellerinde de bizimle!

Sağlıklı yaşam son yıllarda giderek bir trende dönüşürken tartıların değişimi de kaçınılmaz oldu. Eski tip baskül modellerinden dijital ve akıllı tartı çeşitlerine geçtiğimiz şu dönemde, kilo kontrolünü daha kolay ve detaylı yapabiliyoruz. Farklı ölçüm ve analizler ile detaylı bir veri veren akıllı ürünler, bize kilo takibinden fazlasını sunuyor. Tartılmak sizde bir takıntı olduysa ve artık gördüğünüz rakamlar hiç değişmiyorsa bunun nedenlerine daha detaylı bir şekilde eğilmeniz gerekiyor olabilir.

Mesela, standart terazi modelinizi daha hassas ölçümler ve detaylı analizlerle size sunan bir akıllı tartı modeli ile değiştirerek işe başlayabilirsiniz. Neden mi? İşte cevaplar:

Vücut Analizli Akıllı Tartıların Özellikleri

akıllı tartıların özellikleri

Güzel bir vücuda sahip olmak için dengeli beslenmeyle birlikte egzersiz yapmak büyük önem taşıyor. Yaptığın diyet veya egzersizler ne kadar işe yarıyor, verdiğin kilolar ağırlıklı olarak yağdan mı gidiyor? Tüm bu soruları cevaplamak akıllı tartılar ile oldukça kolaylaşıyor. Çünkü akıllı tartılar;

  • Kilo, yağ, su, BMI (Vücut kitle endeksi) ve kemik ağırlığı ölçümünü detaylı bir şekilde yapıyor.
  • Yaptığı ölçümleri akıllı telefona indirdiğiniz uygulama aracılığı ile kolayca takip etmenizi sağlıyor.
  • Tüm aile üyeleri için ölçüm yapabiliyor. 8 kişiye kadar farklı kullanıcı tanımlanabiliyor.
  • Uygulamaya iletilen ölçümler haftalık, aylık ve üç aylık raporlar olmak üzere değişim eğrileri ile birlikte size gösteriliyor.
  • Haftalık raporlar ile kıyas yapabilmek ve buna göre farklı diyet veya egzersiz programı oluşturmak kolaylaşıyor.

Akıllı Tartı Kullanımının Faydaları

akıllı tartı kullanımının faydaları

Tartılar, çoğu insanın belki de korkulu rüyası. Oysaki doğru kullanıldığında kilo kontrolünde tartılar önemli bir rol oynuyor. Özellikle akıllı tartılar yağ, kas ve su ölçümleri ile kilo kaybınızın hangi ağırlıkta olduğunu size gösteriyor. Böylece doğru beslenme ve spor egzersiz programları hazırlanarak hedeflenen kiloya ulaşmak hem daha motive edici hem de daha rahat oluyor.

  • Akıllı dijital tartılar ile vücut kitle endeksinizi hesaplayarak ideal kilonuz hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • Yağ ve kas ölçümlerini düzenli takip ederek ideal kilonuza ulaşmayı kolaylaştırabilirsiniz.
  • Ölçümleri cep telefonuna gönderdiği için düzenli kontrol ve kıyas yapma imkanına sahip olabilirsiniz.
  • Uygulamadan kendini kolayca takip ediyor olmak sürekli hareketli olmaya da motive etmesi bakımından avantaj sağlamaktadır.
Çok Yönlü Bir Deneyim İçin MF Product Smart Baskülleri Keşfet!

akıllı baskül

Hassas ve detaylı ölçümleriyle kilo vermeyi kolaylaştıran akıllı tartılarımızla yoksa siz henüz tanışmadınız mı?

Bluetooth teknolojisi ile mobil telefonlarla bağlantı kuran akıllı tartılar, sonuçları cep telefonunuza gönderiyor. Gizli LED ekranı sayesinde de kilonuzu tartıya yansıtıyor. Kısacası detaylı ölçüm verileri ve raporları telefonunuzdaki uygulamadan, kilonuzu ise tartınızdan anında görme imkanı tanıyor. 8 kullanıcıya kadar uyumlu çalışma performansı tüm aile üyeleri için harika bir fırsat olabilir.

Kilo verme motivasyonu için mükemmel bir araç olan vücut analizli tartı modellerini monofiyat.com adresinden inceleyin, cep bütçenizi yormayan fiyatların keyfini çıkarın!

Yorumları GörüntüleYorumlar Kapat

Yorum Yap