Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

100 TL Altı Akıllı Ürün Önerileri

Akıllı ürün önerileri, her geçen gün artıyor. Ulaşılabilir fiyatlarla her kesime hitap eden 100 TL altı akıllı ürün önerileri bu yazıda sizleri bekliyor. “Akıllıysa pahalıdır” algısını yıkacağımız 100 TL altındaki akıllı ürün çeşitlerimiz ile en trend ürünleri uygun fiyata sizlere sunuyoruz.

Teknoloji durmuyor, günümüzde elektronik birçok ürün, akıllı teknolojiler sayesinde yaşam kalitemizi etkiliyor. Gündelik hayata zaman kazandıran bu ürünlerle “akıllı yaşam” günlük rutinlerimize de bambaşka bir şekil veriyor. Mesela artık birçok ürün cep telefonlarımızla kontrol edilebiliyor. Hayatımızda yer eden çoğu ürünün dönüşüm geçirerek geleneksel tasarımlardan sıyrılması bizi korkutmasın! Çünkü dijital odaklı bu yeni çağda, daha teknolojik ve dijital olan ürünler; bize pratik kullanım ve fayda sağlıyor.

Monofiyat’tan Alabileceğiniz 100 TL Altındaki Akıllı Ürünler

Hayatımızı kolaylaştırmak için birden fazla işlev sunan akıllı ürünlerle tanışmaya hazır mısınız? Hem zamandan tasarruf sağlayacağınız hem de yaşam kalitenizi büyük oranda artıracağınız bir deneyime hazırsanız başlıyoruz.

Peki, Nedir Bu Akıllı Ürünler?

Akıllı ürün önerilerimize geçmeden önce isterseniz kısaca bir hangi ürünlere “akıllı ürün” diyoruz bakalım. Wi-Fi bağlantı sistemleri ile yani internet aracılığıyla kontrol edebildiğimiz, bizim yerimize birçok işi kendi yapay zekalarıyla yapan ürünlere smart/akıllı ürün diyoruz. Akıllı teknolojiler sayesinde tek bir işlevi yerine getirmek için tasarlanan ürünlerin doğası değişiyor. Daha fazla işlev ve kabiliyet kazanan akıllı ürünler, tek üründen çoklu fayda almamızı sağlayarak hayatımızı kolaylaştırıyor. Mobil olarak da kontrol edilebilen bu ürünler artık günlük hayatımız ile iç içe. Akıllı saatler ve bileklikler, drone’lar, akıllı ev sistemleri, akıllı tartılar duymaya en aşina olduğumuz örnekler diyebiliriz.

Tasarrufun En Akıllı Hali ile Tanışın!

Günümüzde birçok işi akıllı telefonlarımız üzerinden yürütüyoruz. Fatura yatırma, bankacılık işlemleri, görüntülü konuşma ve daha birçok alanda bu küçük cihazlar bize yardımcı oluyor. Bir yerden bir yere gitmeye gerek kalmadan cep telefonları işlerimizi yapmış oluyor. Bize ise sadece komut vermek kalıyor. Akıllı telefonun varsa aşağıda bahsedeceğimiz ürünler ile sen de bir akıllı ürün sahibi olabilir ve bu teknolojinin kolaylıklarından yararlanabilirsin.

Akıllı Saatler

Giyilebilir teknoloji olarak bize sunulan akıllı saatler, zamanı takip ettiğimiz bir araç olmaktan çıktı ve adeta dünya ile iletişim şeklimize yön veren bir asistana dönüştü. Mobil cihazlarla senkronize çalışan akıllı saatler; sağlıklı yaşam hedefleri, telefona gelen çağrı ve mesajları gösterme, aktivite takibi gibi birçok özelliğiyle yoğun geçen günlük tempomuza destek oluyor artık.

Renkli ekran ve dokunmatik tuş komutları ile kolayca kullanabileceğin MF Product Wear 0139 Akıllı Saat modelleri farklı renk seçenekleriyle ilk akıllı saatin olmaya aday. Stilini tamamlayacak renkli saat kordonları ve suya dayanıklı yapısıyla bu model zamandan fazlasını takip etmek isteyenleri bekliyor. Akıllı ürün kullanımına kol saatini değiştirerek başlamaya hazırsan bu ürünümüzü kaçırmamanı öneriyoruz.

Akıllı Bileklikler

Akıllı bileklikler, sporseverler için oldukça faydalı bir ürün. Sadece sporseverler için değil 7’den 70’e birçok kişiye hitap eden fonksiyonel özellikleri ile dikkat çeken akıllı bileklikler, sade tasarımlarıyla günlük stilimize uyumlu aksesuarların başında geliyor. Adımsayar, kalori ölçümü, kat edilen mesafe, nabız ölçümü ve sosyal medya bildirimlerini göstermesi akıllı bilekliklerin tercih edilmesinde önemli rol oynuyor. Telefondan uzakta olduğunuz anlarda size titreşim ile bildirim vermesi, gün içinde attığınız adımları saymasıyla adeta kolundaki bir asistana dönüşen bu ürünler günlük yaşamını daha aktif kılmak için burada seni bekliyor! İnce ve zarif kordonları ile her tarza uyumlu olan bu modelleri kaçırma, akıllı ürün kullanımına bilekliklerden başla!

Akıllı Tartılar

Spor ve beslenme biçimlerinin değişmesi, artık kilo takibini yaptığımız tartıları da sadece üzerine çıkıp tartıldığımız bir araç olmaktan çıkardı. Birçok insan kendine daha iyi bakmak için yediklerine dikkat ediyor, sporunu aksatmıyor. Bunları yaparken de sadece kilosuna değil, detaylı ölçümler yapan ürünlere yöneliyor. Akıllı tartılar, akıllı telefonunuza indireceğiniz mobil uygulamalar ile çalışarak her ölçümünüzü detaylı yapıyor ve bunları kayıt altında tutuyor. Bu da zaman içerisinde geçirdiğiniz değişimleri daha iyi bir şekilde görmenizi sağlıyor. Formda kalmanıza yardımcı detaylı ölçüm ve analizleri ile akıllı tartılar; kilo, yağ, kemik ve kas kütlesi ölçümleriyle sizi fit olmaya davet ediyor.

Eviniz için de uygun fiyatlı bir akıllı ürün arıyorsanız tartılarımız dikkat çeken desenleriyle hem evinize hem de size şıklık katmak için bu alanda biçilmiş kaftan!

Yorumları GörüntüleYorumlar Kapat

Yorum Yap