Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Neden Bir TWS Kulaklık Satın Almalısın?

Bluetooth kulaklıklar arasında son yıllarda en çok TWS kulaklık dikkat çekiyor. Gerçek kablosuz kulaklık deneyimi sunan TWS kulaklıklar, aktif bir yaşam tarzına sahip olanlar için oldukça avantaj sağlıyor. Gün boyu özgürce müzik dinleme keyfi sunan TWS kulaklıkları daha yakından tanımaya var mısınız?

TWS Kulaklıkların Özellikleri

True Wireless Stereo’nun kısaltması olan TWS kulaklıklar, gerçek kablosuz kulaklık olarak da adlandırılıyor. İçerisinde bir BT alıcısı, bir sürücü, bir işlemci ve batarya bulunduran ürünler, Bluetooth teknolojisi ile telefon veya başka bir cihazdan aldığı sesi kulaklığa iletiyor. Kısaca özelliklerini sıralayacak olursak;

  • Hızlı ve kolay bağlantı sunan Bluetooth teknolojisi ile çalışırlar.
  • Şarj üniteli tasarımları ile pratik bir şekilde şarj edilebilirler. Gün içinde kulaklıkların şarjı bittiğinde şarj ünitesinde kolayca şarj edilebilirler.
  • Sürücü çapları 7 ile 15 mm arasındadır.
  • Bu kablosuz Bluetooth kulaklıkların tek şarj ile en az 3.5 saat kullanım imkanları vardır. Tabii her ürün modeline ve batarya kapasitesine göre farklılık gösterebilir.
  • Müziği kontrol etmek veya çağrıları cevaplamak için kontrol tuşları bulunur.

TWS Kulaklıkların Sağladığı Avantajlar

Hareket Özgürlüğü

Kablosuz tasarımları sporda, dışarda hareket halinde konforlu bir kullanım sunar. En az 10 m çekim mesafesi ile telefonunuzdan uzak olduğunuz anlarda da bu ürünler rahatlıkla kullanılabilir.

Çağrı Cevaplama

Telefonunuza gelen çağrıları telefonu elinize almadan rahatlıkla cevaplama avantajı sunan ürünler, görüntülü konuşmalarda ve iş toplantılarında da kullanışlı olmaktadır.

Ses Kalitesi

Kompakt tasarımı ile günlük hayatta oldukça kullanışlı olan TWS kulaklıklar, ses kaliteleri ile de öne çıkıyor. Sorunsuz bir müzik keyfi için gelişmiş bass teknolojileri ses aktarımını kusursuz bir şekilde yapıyor.

Peki, Hangi TWS Kulaklığı Almalıyım?

Her an her yerde özgürce müzik için hangi kulaklığı alsam diye düşüyorsan aşağıda kısaca bahsettiğimiz en popüler üç ürünümüzü incelemeni öneririz:

MF Product Acoustic 0138 Kablosuz Kulak İçi Bt 5.0 Bluetooth Tws Kulaklık Siyah

Gerçek kablosuz kulak içi kulaklıklarımız arasında hem tasarımı ile hem de kalitesiyle öne çıkan bu ürün, 4 saat kullanım imkanı sağlıyor. Kulaklığın şarj ünitesi kulaklıkları 3 kez doldurma özelliğine sahiptir. Şarj ünitesinin ortalama şarj süresi 2 saattir. Ürün, kulağa tam oturan silikon başlıkları ve güçlendirilmiş bass teknolojisi ile keyifli bir müzik deneyimi yaşatır. Daha fazla bilgi için tws kulaklık kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

MF Product Acoustic 0464 Kulak İçi Kablosuz Bluetooth Bt 5.0 Tws Kulaklık Beyaz

 

Uygun fiyatlı TWS kulaklık arıyorsan bu ürün senin için biçilmiş kaftan. Şarj kutusu ile birlikte 7 saate kadar kullanım sunan ürün, dokunmatik tuş kontrolü ve ergonomik tasarımıyla konforludur. Kulağa baskı yapmayan kulaklık başlıkları ile özgürce müzik dinlemenin keyfine varabileceğin bu ürünü kolayca kullanabilirsin.

MF Product Acoustic 0169 Kablosuz Kulak İçi Bt 5.0 Bluetooth Tws Kulaklık Siyah

Dijital gösterge ekranına sahip şarj ünitesi, ses kalitesi, dokunmatik kontrolleri ve tek şarj ile 2.5 saat kullanımı sunan bu ürün müşterilerimizin favorileri arasında yer alıyor. Siyah şık kutusu ile her anını keyifli kılacak bu TWS kulaklık, diğer tüm ürünlerimiz gibi 2 yıl garanti avantajıyla sizi bekliyor.

Yorumları GörüntüleYorumlar Kapat

Yorum Yap