Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Zor Koşullar Müziğinizi Durdurmasın!

Ne zaman yağmur yağsa hemen müziğe sarılır; yağmurlu havada dinlenecek şarkılar listesi araştırırız. Yağmur kimimizi sevindirirken kimimizi de hüzünlendirir… Bu hüzünlü ruh hali şarkılara, kitaplara ve filmlere de konu olmuştur. Kısacası herkesin yağmurla ilişkisi başkadır.

Yağmurlu günler belli şarkılar ile de özdeşleştiğinden yağmurlu havalarda dinlenecek şarkılar, oldukça popülerdir. Bu yazımızda sizlerle yağmurlu havada dinlenecek bir müzik listesi paylaşacağız. Üstelik süper bir ürün önerisi ile! Yağmurda dolaşmayı seviyor, kampta, sahilde ufak ufak yağmur çiselerken arka fonda sevdiğin şarkılarda sana eşlik etsin istiyorsan suya dayanıklı hoparlörümüz ile tanışmaya hazır ol!

Yağmurlu Havada Dinlenecek Şarkılar

Herkes en az bir kere çayını kahvesini alıp camdan süzülen damlaları izlemiş yağmurun sesine kulak vermiştir. Peki bu sırada aklından hangi şarkılar geçmiş veya arkada hangi şarkılar çalmıştır? İsterseniz onları yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu sabah yağmur var İstanbul’da… Evet, yağmur yağınca ilk akla gelen parçalar arasında. Fakat biz sizlere bugün çok bilinen şarkıların dışında yağmurla iyi gidecek başka melodileri paylaşacağız.

İşte yağmur yağarken dinlenecek şarkılar:

yağmurlu havaya eşlik eden şarkılar

 1. Angus & Julia Stone – Paper Aeroplane
 2. Kings Of Convenience – Misread
 3. Benjamin Clementine – Condolonce
 4. Hypnogoja – Here Comes The Rain Again
 5. Bob Dylan- One More Cup Of Coffee
 6. Tamino- Habibi
 7. The Temple Of The King – Rainbow
 8. Emre Aydın- Belki Bir Gün Özlersin
 9. Lola Marsh- She’s a Rainbow
 10. Göksel-Yarabbi Şükür
 11. Sertab Erener- Lal
 12. Betako- Raining Again
 13. Yeni Türkü- Yağmurun Elleri
 14. Mor ve Ötesi-Yağmur, Teşekkürler
 15. E.M- i’ll Take The Rain
 16. Gripin-Durma Yağmur Durma
 17. Sting- Englishman in Newyork
 18. Pilli Bebek-Fotoğraf
 19. Oi Va Voi- Yesterday’s Mistake
 20. Led Zeppelin-The Rain Song
 21. Eric Clapton-While My Guitar Gently Weeps

Suya Toza Aldırış Etmeyen Bu Speaker ile Keyfin Hep Yerinde!

yağmurlu havada dinlenecek şarkılar

Taşınabilir Bluetooth hoparlörler, her anlamda büyük kolaylık sağlıyor. Müziksiz duramayanlar için muhteşem bir icat olan bu ürünler, müzik dinlemek istediğimiz anlarda hemen imdadımıza yetişiyor. Kullanımı oldukça basit olan taşınabilir hoparlörleri, Bluetooth ile telefona bağlanarak veya başka akıllı cihazlarla eşleştirerek müzik listelerinizi kolayca dinleyebilirsiniz.

Her koşulda müzik dinlemen için tasarlandı!

Portatif ve Outdoor kullanımı ile öne çıkan MF Product Acoustic 0149 Kablosuz Bluetooth Hoparlör, yağmurlu gün şarkıları dinlemek için bizce en uygun ürün! Tatillerinizin vazgeçilmezi olacak bu hoparlörümüz, seyahat dostu tasarımı ile de dikkat çekiyor. Suya ve toza dayanıklı olması bizce ürünün en önemli avantajı. Kamp tatilleri veya yazın kumsalda gönül rahatlığıyla hoparlörünüzü kullanabilmeniz için bu üründe her detay düşünüldü. 1200 mAh batarya kapasitesiyle 7 saat kesintisiz müziğin keyfini çıkarmak için hemen ürünümüzü inceleyin!

Yorumları GörüntüleYorumlar Kapat

Yorum Yap